Chwytam chwilę. Ilustruję wspomnienia…

Robię to z wielką pasją od kilku lat, odkąd na świecie pojawiło się moje pierwsze dziecko – Aleksander. On, a potem jego dwie siostry- Maja i Natasza sprawili, że pasja fotografowania przekroczyła osobistą potrzebę utrwalania piękna dziecięcych twarzy i stała się moją pracą, sposobem na życie, wyrażaniem i realizowaniem siebie.

Przede wszystkim jednak sprawiania radości zakochanym bezgranicznie w swoich dzieciach rodzicom. Uśmiech, jaki widzę na ich twarzach, kiedy wręczam gotowe zdjęcie, jest dla mnie bezcenny.

„Dziecko” to mój ulubiony temat, ale z radością uwieczniam także rodzicielskie uczucia na sesjach rodzinnych oraz piękno kobiecego ciała na sesjach buduarowych. Niezależnie co jest tematem moich zdjęć, zawsze staram się wydobyć z fotografowanej osoby to co w niej najpiękniejsze i to co ją najlepiej określa. Staram się, aby nie tylko efekt końcowy cieszył, ale również żeby sama sesja zdjęciowa była miłym przeżyciem. Bardzo często, mimo że celem każdej sesji są dobre zdjęcia, jest dużo śmiechu i zabawy.  Jest po prostu wesoło.

Po kilku latach pracy jako fotograf i wielu różnego rodzaju sesjach mogę śmiało powiedzieć, że ludzie których przyciągnęła do mnie moja fotografia są cudowni i wrażliwi. Z wieloma utrzymuje kontakt do dziś i wielu z nich wraca, co zawsze cieszy mnie najbardziej.

Zapraszam!:):):)

Kasia Drejling

Z prywatnego albumu… 2018

Plac Zabaw –  niemal codzienny punkt programu

Nataszka, Maja i Aleksander ….