Chwytam chwilę. Ilustruję wspomnienia…

Robię to z wielką pasją od kilku lat, odkąd na świecie pojawiło się moje pierwsze dziecko – Aleksander. On, a potem jego dwie siostry- Maja i Natasza sprawili, że pasja fotografowania przekroczyła osobistą potrzebę utrwalania piękna dziecięcych twarzy i stała się moją pracą, sposobem na życie, wyrażaniem i realizowaniem siebie.

Przede wszystkim jednak sprawiania radości zakochanym bezgranicznie w swoich dzieciach rodzicom. Uśmiech, jaki widzę na ich twarzach, kiedy wręczam gotowe zdjęcie, jest dla mnie bezcenny.

„Dziecko” to mój ulubiony temat, ale z radością uwieczniam także rodzicielskie uczucia na sesjach rodzinnych oraz piękno kobiecego ciała na sesjach buduarowych i ciążowych. Ostatnio zaś realizuję się w sesjach wizerunkowych, tych jest najwięcej…

Niezależnie jednak kto i co jest tematem moich zdjęć, zawsze staram się wydobyć z fotografowanej osoby to co w niej najpiękniejsze i to co ją najlepiej określa. Uchwycić to co nieuchwytne, a tak ważne w każdym człowieku, małym i dużym – jego energię.

Staram się, aby nie tylko efekt końcowy cieszył, ale również żeby sama sesja zdjęciowa była miłym przeżyciem. Bardzo często, mimo że celem każdej sesji są dobre zdjęcia, jest dużo śmiechu i zabawy.  Jest po prostu wesoło.

Po kilku latach pracy jako fotograf i wielu różnego rodzaju sesjach mogę śmiało powiedzieć, że ludzie których przyciągnęła do mnie moja fotografia są cudowni i wrażliwi. Z wieloma utrzymuje kontakt do dziś i wielu z nich wraca, co zawsze cieszy mnie najbardziej.

Jeśli chcesz pokazać jak bardzo kochasz, jak bardzo ktoś jest dla Ciebie ważny, jak piękny jest Twój świat to lub po prostu jak fajnymi ciekawym człowiekiem jesteś to

… zapraszam!:):):)

Kasia Drejling

Już niedługo – moje nowe studio…!!! Narazie to tylko wstępny projekt.

Może nie całkiem tak, może nie tyle tych cegieł i zdjęć na ścianach, ale mniej więcej tak będzie ono wyglądać..:)

Zapraszam

A póki co – przepiękne okolicy Jeziora Lusowskiego i nie tylko:)