Być fotografowanym przez Kasię to czysta przyjemność. Kasia ma pogodną aparycję, często się uśmiecha, a jednocześnie jest mocno skupiona na swojej pracy. Pomysły wyskakują jej z głowy niczym cola z butelki po wstrząśnięciu. W sesji kobiecej wprowadza taką atmosferę, że dość szybko można poczuć się swobodnie. Jest świetna również w fotografowaniu dzieci – ma do nich cierpliwość, niezmazywalny uśmiech i.. zwyczajnie widać, że je kocha. Jej fotografie nie są banalne. Nie ma w nich kiczu, za to jest doskonale podkreślona prostota i naturalizm. Szczerze polecam. Z pewnością do Kasi jeszcze się zgłosimy!

Najprzyjemniej wspominana przeze mnie i moją rodzinę sesja zdjęciowa. Katarzyna Drejling masz w sobie pasję, miłość do tego co robisz i miłość do ludzi. Zarażasz uśmiechem i to jest bardzo cenne. Polecam każdemu sesję u p. Kasi, czy to jest sesja rodzinna, czy biznesowa. Profesjonalizm na wysokim poziomie, a zdjęcia cudne.

Sesja z Kasią to prawdziwa przyjemność. Kasia szybko skraca dystans, przez co już po chwili rozmawia się z nią, jak z najlepszą koleżanką. Ma świetny kontakt z dziećmi, super pomysły na zdjęcia i wybiera naprawdę magiczne miejsca na sesję. Efekty jej pracy- pierwsza klasa! Polecam gorąco!

Prezent od męża z okazji 20 rocznicy ślubu

Dziękuję Tobie Kasiu oraz mojemu Mężowi za przecudny prezent. Fotografie są przepiękne ❤ Dziękuję za profesjonalną sesję, za świetny przyjacielski klimat podczas sesji. Polecam bardzo zmysłową sesję buduarową dla kobiety w każdym wieku. Kasia potrafi wydobyć z każdej z nas to co najlepsze !!! Dziękuję ❤

Kasia to pełen profesjonalizm. To osoba, którą śmiało mogę nazwać ARTYSTKĄ. Sprezentowałem sesję mojej żonie i to co otrzymaliśmy z powrotem na kartach pięknego albumu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Kasia zna się na swojej profesji to pewne i do tego współpraca z Nią to czysta przyjemność. POLECAM !!!

Moja sesja z Kasią to prezent urodzinowy od mojej siostry. Miałam już kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych ale sesja z Kasią to była prawdziwa przyjemność. Kasia to cudowna, ciepła i delikatna osoba przy której nie czuje się żadnego skrępowania. Wspaniała atmosfera oraz wrażliwość i otwarcie na pomysły i propozycje „modelki”, co nie często się zdarza podczas sesji. Efekt naszego spotkania przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kasiu dziękuję Ci za piękną pamiątkę 🙂

fotografia wizerunkowa fotografia biznesowa

Ta fantastyczna sesja, nie udała by się bez atmosfery jaką stworzyła Kasia. Sesja zmysłowa, niepretensjonalna, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Poczułam się dzięki tej sesji piękna na nowo… Dziękuję za to Ci Kasiu.

Uczestniczyłam w kilku sesjach przed spotkaniem z Kasią, ale w żadnej z nich nie czułam się tak wyjątkowo.

W głowie kołaczą mi się kolejne pomysły na sesje …z rodziną, w innej scenerii … piękne, nietuzinkowe, wzruszające takie sesje możliwe są dzięki Kasi

Kobieta – fotograf, która tworzy zdjęcia z pełnym zaangażowaniem.
Doświadczenie jak i dobre oko sprawia , że zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju.
Polecam z całego ❤️
Miałam również wykonaną sesję kobiecą w plenerze – Jezioro – wschód słońca,  godz 4:30.
Jej efekt jest zniewalający
Fotografia buduarowa Poznań

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany sesją, podczas której kobieta jest zaopiekowana, czuje się wyjątkowa, prawdziwa i której efektem są doskonałe, przepiękne zdjęcia – trafiłeś w najlepsze ręce (obiektyw!). Kasia potrafi uchwycić i pokazać na zdjęciach w piękny, niebanalny sposób wrażliwość i autentyczność. Tworzone przez nią portrety zapadają w pamięć, chce się na nie patrzeć i patrzeć.. 🙂 Sprawdziłam podczas sesji kobiecej i wizerunkowej.

To najwyższa klasa! Polecam współpracę za względu na efekty oraz profesjonalne i pełne serdeczności konsultacje przed, w trakcie i po sesji.

Szczerze polecam sesje zdjęciowe u p. Kasi, mamy przepiękne pamiątki z sesji rodzinnej oraz portretowej!

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do dzieci, które od razu czują się swobodnie w towarzystwie tak uśmiechniętej osoby. Sesje odbyły się niezwykle sprawnie i w bardzo miłej atmosferze, co sprawia, że na pewno tam wrócimy!

Serdecznie polecam sesje „osiemnastkowe” / dla nastolatek – świetna atmosfera i piękne zdjęcia :))

Być fotografowanym przez Kasię to czysta przyjemność. Kasia ma pogodną aparycję, często się uśmiecha, a jednocześnie jest mocno skupiona na swojej pracy. Pomysły wyskakują jej z głowy niczym cola z butelki po wstrząśnięciu.

W sesji kobiecej wprowadza taką atmosferę, że dość szybko można poczuć się swobodnie. Jest świetna również w fotografowaniu dzieci – ma do nich cierpliwość, niezmazywalny uśmiech i.. zwyczajnie widać, że je kocha. Jej fotografie nie są banalne.

Nie ma w nich kiczu, za to jest doskonale podkreślona prostota i naturalizm. Szczerze polecam. Z pewnością do Kasi jeszcze się zgłosimy!